VITAMĪNI UN MINERĀLVIELAS

ICONFIT hidrolizētais kolagēns (300g)
47441300
11.0 EUR
Kods: 47441300Kategorija: VITAMĪNI UN MINERĀLVIELASPieejamās garšas*: Bez garšasRažotājs: ICONFIT

Pētījumi liecina, ka dienā ir ieteicams lietot 10g kolagēna, kas aizsargā locītavas un labi iedarbojas uz ādu.

  • Patiess kolagēna avots, kas satur dienā ieteicamos 10g kolagēna. Kolagēns ir tik tīrs, cik vien tas ir iespējams, un satur teju 100% tīra proteīna.

  • Kolagēns ir ražots, izmantojot dabiskos procesus.

  • Katru dienu pievieno 10g (mērkarote ir komplektā) maisījuma sulai, ēdienam, smūtijam vai sporta dzērienam

  • Kolagēns ir vissvarīgākais proteīns mūsu kaulos un locītavās, piešķirot tiem elastību un izturību. Turklāt kolagēns spēlē nozīmīgu lomu ādas un audu struktūras veidošanā, kas ieskauj un aizsargā mūsu vitāli svarīgos orgānus un muskuļus.

  • Sportisti ikdienā piedzīvo īpaši lielu slodzi, kas ilgtermiņā negatīvi ietekmē locītavas. Liela slodze arī ievērojami palielina osteoartrīta, locītavu sāpju un iespējamo traumu risku.
  • Tas satur lielu daudzumu svarīgo aminoskābju – arginīnu (7,5%) un glicīnu (22,4%), abi kopā tie stimulē kreatīna ražošanu organismā un palīdz sportistiem sasniegt labākus rezultātus. Turklāt tie veicina locītavu un kaulu atjaunošanos.
  • Pētījumi ir pierādījuši, ka kolagēna lietošana labvēlīgi ietekmē ādas elastību, samazina grumbu veidošanos un mitrina ādu.
  • Lai arī kolagēns tiek izmantots daudzos krēmos, tas diemžēl caur ādu labi neuzsūcas un lielā mērā vienkārši paliek uz ādas virsmas. Hidrolizētais kolagēns, kas tiek lietots kopā ar ēdienu un dzērienu, turpretim uzsūcas viegli un ātri, sniedzot ādai maksimālu rezultātu.

Augsti vērtētais kolagēns tagad ir pieejams pilnīgi tīrā veidā – zinātniskie pētījumi liecina, ka vislabākos rezultātus var panākt, lietojot 10g kolagēna dienā. Kolagēna noderīgās īpašības ir plaši zināmas. Tas aizsargā locītavas un palīdz tām ātrāk atjaunoties, uzlabo kaulu elastību un izturību, palīdz veidot kvalitatīvu muskuļu audu struktūru. Pasaulē kolagēns ir slavens arī ar tā spēju uzlabot ādas elastību un novērst grumbu veidošanos.

Viegli sagremojams, neizraisa alerģiju un ļoti labi uzsūcas organismā. Pateicoties savai neitrālajai garšai un smaržai, tas ir piemērots pievienošanai dažādiem ēdieniem, smūtijiem un dzērieniem. Par kvalitāti Tirgū ir parādījušies daži produkti, kuri it kā esot lētāki nekā ICONFIT daudz slavētais tīrais kolagēns. To zemā cena ir panākta, pievienojot produktam lētākas sastāvdaļas, kā rezultātā kolagēna saturs ir mazāks. Ja produktā ir, piem., 80% olbaltumvielu jeb proteīna (kolagēns ir tīrs proteīns), tas nozīmē, ka produkts papildus satur aptuveni 20% citu lētāku sastāvdaļu apjoma palielināšanai. ICONFIT hidrolizētais kolagēns savukārt ir tīrs produkts, kas nesatur citas lētākas piedevas.