Lietošanas noteikumi un konfidencialitātes politika

Interneta vietnes www.fitnessfood.lv konfidencialitātes politika un lietošanas noteikumi

Veicot pasūtījumu vai reģistrējoties SIA „FFM” mājas lapā www.fitnessfood.lv, Jums tiks lūgts ievadīt savu: vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru,  e-pasta adresi un pasta adresi (piegādes gadījumā). Mājas lapu apmeklēt un visu informāciju lasīt var pilnīgi anonīmi, reģistrācija, bez pasūtījuma veikšanas iespējas, nekādas papildus privilēģijas uz informācijas iegūšanu nedod. Reģistrējoties tiek iegūta priekšrocība apskatīt visus iepriekš veiktos pasūtījumus.

 

Jūsu informācija, publiska vai privāta, netiks pārdota, apmainīta vai kā citādi nodota citai sabiedrībai vai personai, neatkarīgi no tās mērķiem, izņemot gadījumus , kad tas saistīts ar iegādātas preces piegādi, piemēram, kurjerdienestam (Omniva, Pasta stacija) vai Latvijas Pastam.

Informācija, ko iegūstam no Jums, var tikt izmantota, lai personalizētu Jūsu atrašanos lapā pēc ielogošanās, lai apstrādātu pirkuma darījumus, lai administrētu konkursus, īpašos piedāvājumus un citas pašreizējās vai nākotnes lapas iespējas. E-pasta adrese tiks izmantota, lai nosūtītu jums informāciju, kas attiecas uz pasūtījumu, kā arī ik pa laikam tiks nosūtīti www.fitnessfood.lv produktu jaunumi, ziņas par noliktavas papildinājumiem un speciālie piedāvājumi gan no mums, gan mūsu sadarbības partneriem! Īpašie www.fitnessfood.lv akcijas piedāvājumi, kā arī cita ļoti svarīga vai steidzama informācija var tikt nosūtīta uz jūsu norādīto tālruni SMS veidā.

 

Jums ir iespējams atteikties, piemēram, no jaunumu saņemšanas e-pastā, nosūtot pieprasījumu uz info@fitnessfood.lv. Pieprasot dzēst lietotāja kontu, tiks neatgriezeniski dzēsta visa ar Jums saistītā informācija.


Lai pilnvērtīgi izmantotu šo vietni, Jūs nedrīkstat bloķēt sīkdatnes, kas sūtītas no šīs vietnes. Mūsu mājas lapa ir atkarīga no sīkdatņu izmantošanas, lai palīdzētu atcerēties un apstrādāt preces, kas ievietotas Jūsu iepirkumu grozā.

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai un lietošanas noteikumiem.

Interneta vietnē www.fitnessfood.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „FFM” īpašums.

 

Interneta vietnes www.fitnessfood.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.fitnessfood.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.fitnessfood.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.fitnessfood.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.fitnessfood.lv starpniecību.

 

Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „FFM” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi un/vai telefona numuru ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA „FFM” ir tiesīgs nosūtīt informāciju par www.fitnessfood.lv jaunumiem, akcijām un atlaidēm.

 

Lietojot interneta vietni www.fitnessfood.lv, piekrītat, ka SIA „FFM” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.fitnessfood.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt: tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu, katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu, www.fitnessfood.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus, IP adreses, citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.fitnessfood.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

 

SIA „FFM” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.fitnessfood.lv lietotājs paliks anonīms.

 

! Noteikumi par atteikuma tiesību izmantošanu. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs par lēmumu atteikties no šā līguma. Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas, ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no jums netiks iekasēta nekāda maksa.

Jums preces jānodod SIA „FFM” bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības: Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:
- patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;

- preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas (ω Custom Line);

- preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā.

 

! Uzsākot preces pasūtīšanu:

- piekrītat, ka interneta vietnē www.fitnessfood.lv ievadītos datus, SIA „FFM” var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.fitnessfood.lv lietošanas noteikumiem,
- apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem,

- apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.

 

Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.

 

! Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

- Saņemot pasūtīto preci SIA „FFM” juridiskajā adresē – pircēja paraksts uz dokumenta vai pēc pircēja vēlēšanās preču pavadzīme tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu;

- Saņemot pasūtīto preci ar kurjera piegādi – pircēja paraksts uz kurjera elektroniskā termināla;

- Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.
Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta, netiek pieņemtas.

 

! Interneta veikalā www.fitnessfood.lv apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar mums, lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.

 


 

Personas dati
1. INFORMĀCIJA PAR PERSONAS DATU APSTRĀDI

MĒS RŪPĒJAMIES PAR JŪSU PRIVĀTUMU
Jūsu uzticība mums ir svarīga. Mūsu mērķis ir likt Jums justies droši, izpaužot mums savus personas datus. Personas dati ir jebkāda informācija, kas var tikt izmantota, lai identificētu indivīdu. 

Mēs veicam atbilstošus  pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu personas dati pie mums vienmēr ir drošībā un lai Jūsu personas datu apstrāde notiktu atbilstoši spēkā esošajiem datu aizsardzības tiesību aktiem, mūsu iekšējām politikām, vadlīnijām un kārtībai.

Mums ir svarīgi būt caurskatāmiem, apstrādājot Jūsu personas datus.  Šajā informatīvajā tekstā mēs aprakstām, kā un kur mēs apstrādājam personas datus.

2. KĀDU KATEGORIJU PERSONAS DATUS MĒS IEVĀCAM UN KĀDĒĻ

2.1. Lai administrētu kontaktformas pieteikumus / ziņojumus / jautājumus
Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai administrētu Jūsu kontaktformas pieteikumus / ziņojumus / jautājumus. Šo informāciju ir nepieciešams sniegt, lai mēs varētu sazināties ar Jums. Ja Jūs nesniegsiet nepieciešamos personas datus, mēs nevarēsim atbildēt uz jūsu uzdoto jautājumu vai pieteikumus.

Personas datu kategorijas: vārds, uzvārds, kontaktinformācija – e-pasts un / vai mobilā tālruņa numurs, IP adresi
Juridiskais pamats: jūsu piekrišana
Glabāšanas periods: Kamēr jūsu iesniegtais jautājums / pieteikums ir aktuāls.  Kad šis periods ir beidzies, mēs drošā veidā izdzēsīsim Jūsu personas datus vai padarīsim tos neidentificējamus, lai tos vairs nevarētu saistīt ar Jums.

Ja nevarat aizpildīt kādu no obligāti aizpildāmajiem laukiem, lai veiksmīgi pabeigtu reģistrāciju,  Jums ir nepieciešams sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistu.
Nosūtot pieteikumu / jautājumu, Jūs apliecināt, ka Jūsu norādītie personas dati ir precīzi un pareizi.

2.2. Lai administrētu dalību
Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai sazinātos ar Jums, atbildētu uz Jūsu pieprasījumiem, nodrošinātu to, lai  Jūsu informācija ir precīza un atjaunināta.
Mēs izmantojam Jūsu mobilā tālruņa numuru, lai ar Jums  sazinātos steidzamos jautājumos, kad tas ir nepieciešams nekavējoties. Bet galvenokārt, lai sniegtu Jums informāciju, mēs izmantojam Jūsu e-pasta adresi.

2.3. Identifikācija
Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai identificētu Jūs vai saistītu Jūs ar attiecīgo pieteikumu / jautājumu / pasūtījumu. Tas tiek darīts tikai tajos gadījumos, kad mums ir nepieciešams noteikt, vai Jūs esat tā persona, par kuru uzdodaties.

3. PERSONAS DATU IZPAUŠANA

Tiesībsargājošās iestādes, valsts un pašvaldību iestādes

Lai pildītu savu juridisko pienākumu, mēs varam nodot  Jūsu personas datus tiesībsargājošām iestādēm, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm pēc to pieprasījuma. Mēs varam  nodot Jūsu personas datus arī tiesībsargājošām iestādēm, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm, lai aizstāvētu savas juridiskās intereses, sastādot, iesniedzot un aizstāvot juridiskas prasības.

4. KUR MĒS APSTRĀDĀJAM JŪSU PERSONAS DATUS?
Mēs vienmēr cenšamies apstrādāt Jūsu personas datus ES/EEZ. Jūsu personas dati netiek nosūtīti vai apstrādāti valstī, kas atrodas ārpus ES/EEZ.

5. KUR JŪSU DATI TIEK GLABĀTI?

5.1. Informācijas sistēma / mājaslapa tiek izvietota sadarbības partnera Iteam (https://iteam.lv/) serveros datu centrā, fiziskā atrašanās adrese: Latvija.

6. JŪSU TIESĪBAS
Tiesību akti  datu aizsardzības jomā piešķir Jums virkni tiesību attiecībā uz Jūsu personas datu apstrādi. 

6.1. Piekļuve personas datiem
Jums ir tiesības pieprasīt apstiprinājumu no mums, vai mēs apstrādājam ar Jums saistītus personas datus, un šādos gadījumos pieprasīt piekļuvi personas datiem, ko mēs apstrādājam par Jums. 

6.2. Personas datu labošana
Ja uzskatāt, ka informācija par Jums ir nepareiza vai nepilnīga, Jums ir tiesības lūgt mums to izlabot.

6.3. Piekrišanas atsaukšana
Ciktāl mēs apstrādājam Jūsu personas datus, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei. 

7. SĀKOT AR 2018. GADA 25. MAIJU, JUMS IR ARĪ ŠĀDAS TIESĪBAS

7.1. Iebildums pret apstrādi, pamatojoties uz likumīgajām interesēm
Jums ir tiesības iebilst pret personas datu apstrādi, kurus apstrādājam, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm,tomēr mēs turpināsim apstrādāt Jūsu datus pat tad, ja būsiet iebildis pret to, ja mums būs pārliecinoši motivēti iemesli turpināt apstrādāt datus. Lai īstenotu iepriekš minētās tiesības, lūdzu, iesniedziet mums rakstveida iesniegumu.

7.2. Izdzēšana
Noteiktos apstākļos Jums ir tiesības prasīt mums dzēst Jūsu personas datus,tomēr tas neattiecas uz gadījumiem, kad likums pieprasa mums saglabāt datus. Lai īstenotu iepriekš minētās tiesības, lūdzu, iesniedziet mums rakstveida iesniegumu.

7.3. Apstrādes ierobežojums
Noteiktos apstākļos Jums ir tiesības ierobežot savu personas datu apstrādi. Lai īstenotu iepriekš minētās tiesības, lūdzu, iesniedziet mums rakstveida iesniegumu.

7.4. Datu pārnesamība
Visbeidzot, Jums ir tiesības saņemt vai nodot savus personas datus tālāk citam datu pārzinim (“datu pārnesamība”). Šīs tiesības ietver tikai tos datus, ko esat sniedzis mums, pamatojoties uz savu piekrišanu vai līgumu, un ja apstrādāšana tiek veikta automatizēti. Lai īstenotu iepriekš minētās tiesības, lūdzu, iesniedziet mums rakstveida iesniegumu vai mūsu datu aizsardzības speciālistam.

8. AR KO VARU SAZINĀTIES, JA MAN IR KĀDI JAUTĀJUMI?
Ja Jums rodas kādi jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums. 
Ja neesat apmierināts ar saņemto atbildi, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu inspekcijā.

Par Jūsu personas datu apstrādi atbildīgā uzņēmuma kontaktinformācija

SIA "FFM", reģ. Nr. 45403049005
Juridiskā adrese: Madona, Raiņa iela 56c
Tālruņa numurs: +371 29199489
E-pasts: info@fitnessfood.lv


Sīkdatnes
Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā "cookies").

1. KAS IR SĪKDATNE?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

2. KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES?

Mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai tīmekļa vietne atcerētos:

vai esat jau piekritis tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes;
Google karšu sīkdatne, kas fiksē kartes izmantošanu;
Google Analytics;
Mājaslapā tiek izmantotas "Google Analytics" veidotās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas mērķis ir mājaslapas satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par "Google Analytics" pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html.