VITAMĪNI UN MINERĀLVIELAS

ICONFIT Omega 3-6-9 Taukskābes (90 Kapsulas)
47441300
8.5 EUR
Kods: 47441300Kategorija: VITAMĪNI UN MINERĀLVIELASPieejamās garšas*: DabīgsRažotājs: ICONFIT

ICONFIT Omega 3, 6 un 9 softgela kapsulas kopā ar E vitamīnu ir efektīvs taukskābju komplekss, kas veicina sirds un smadzeņu darbību. Tās ir svarīgas arī labas redzes uzturēšanai. Uztura bagātinātājs, kas nodrošina vispārēju labsajūtu.

  • EPA un DHA veicina normālu sirds darbību. Labvēlīgs efekts rodas, lietojot 250 mg EPA un DHA dienā.
  • DHA palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un redzi. Labvēlīga ietekme rodas, lietojot 250 mg DHA dienā.
  • E vitamīns palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa.
  • Katra kapsula satur 990 mg omega-3-6-9 taukskābju.
  • Kapsulas derīguma termiņš 90 dienas.
  • Tikai 1 kapsula katru dienu!

 

ICONFIT Omega 3, 6 un 9 taukskābes ar E vitamīnu ir uztura bagātinātājs, kas palīdz uzturēt normālu sirds veselību, smadzeņu darbību, redzi un nodrošina vispārēju labsajūtu.

Katrakapsula satur Omega 3-6-9 eļļu (zivju eļļa, linsēklu eļļa, saulespuķu sēklueļļa) maisījumu, kas ir iegūta no treknajām zivīm un dabīgām sēklu eļļām, kassatur EPA, ALA un DHA, lai atbalstītu smadzeņu darbību, sirds darbību un laburedzi. ALA, DHA un EPA ir visvairāk pētītās Omega-3 taukskābes. Zivju eļļa irtīra, iegūta no mazām zivīm (anšoviem).

Ikdienas ICONFIT kapsulu lietošana var sniegt ievērojami labvēlīgu ietekmi uz veselību.ICONFIT Omega 3-6-9 taukskābes kapsulas ir papildus bagātinātas ar E vitamīnu,kas palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa. Oksidatīvais stress ir brīvoradikāļu un antioksidantu nelīdzsvarotība organismā. Oksidatīvie stresaizraisītāji ir kaitīgie faktori, kas dominē mūsu organismā. Brīvie radikāļi varbojāt organisma audus, veicinot dažādu slimību attīstību un novecošanāsprocesus.

Omega-3 taukskābēm ir svarīga loma cilvēka uzturāun fizioloģijā. Trīs Omega-3 taukskābes veidi, kas iesaistīti cilvēkafizioloģijā, ir α-linolēnskābe (ALA), eikozapentaēnskābe (EPA) undokozaheksaēnskābe (DHA). ALA ir atrodama augos, bet DHA un EPA - aļģēs unzivīs. EPA un DHA veicina normālu sirds darbību. Labvēlīgs efekts rodas,lietojot 250 mg EPA un DHA dienā. DHA palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbībuun redzi. Labvēlīga ietekme rodas, lietojot 250 mg DHA dienā.

Omega-6 taukskābes ir polinepiesātināto taukskābjugrupa, kas piedalās daudzu hormonu ražošanā. Omega-6 taukskābes avotiuzturā ir mājputnu gaļa, olas, rieksti, lobītas sezama sēklas, pilngraudumaize.

Omega-9 taukskābes nav klasificējamas kā neaizvietojamāstaukskābes (NTA). Tas ir tāpēc, ka cilvēka organisms tās var saražot nonepiesātinātajiem taukiem. Dažas Omega-9 taukskābes ir bieži sastopamasdzīvnieku tauku un augu eļļas sastāvā.

Kas notiek, ja organisms nesaņem pietiekami daudztaukskābes?

Var rasties asinsvadu slimības, alerģijas, locītavu iekaisumi, neauglības problēmas,aptaukošanās, diabēts, nogurums, sausa āda, depresija, trauksme un atmiņasproblēmas.

ICONFIT kapsulas nesatur mākslīgas piedevas, ķīmiskās vielas, konservantus vaikrāsvielas un nesatur ĢMO.

 

LIETOŠANA: 1 mīkstā kapsula dienā kopā ar ēdienu vai pēc ārstaieteikuma. Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu unsabalansētu uzturu. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Uzglabāt bērniemnepieejamā vietā. Konsultējieties ar savu ārstu, ja lietojat jebkādusmedikamentus, esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti. Uzglabāt oriģinālajāiepakojumā istabas temperatūrā 5-25°C, sargāt no mitruma un tiešiem saulesstariem.

SASTĀVDAĻAS: Zivju eļļa, kapsulas apvalks (liellopuželatīns, glicerīns, ūdens), linsēklu eļļa, saulespuķu eļļa, E vitamīns(DL-α-tokoferilacetāts) Daudzums: 90 mīkstās kapsulas. 1 kapsula - 1370mg. Neto masa 123.3 g.

DIENAS DEVA: 1 mīkstā želeja % NRV* / % RMV*
Omega 3-6-9 eļļu maisījums (zivju eļļa, linsēklu eļļa, saulespuķu eļļa). 990 mg -
Tostarp: Omega 3-6-9 taukskābes   -
Omega 3 270mg -
kas satur:   -
... EPA (eikozapentaēnskābe) 72 mg -
...DHA (dokozaheksaēnskābe) 48 mg -
...ALA (alfa-linolēnskābe) 150 mg -
Omega 6 (linolskābe) 181 mg -
Omega 9 (oleīnskābe) 43,5 mg -
E vitamīns (D, L-α-tokoferilacetāts) 6,7 mg 56%