VITAMĪNI UN MINERĀLVIELAS

ICONFIT D3 Vitamīns 4000IU (90 kaps.)
47441300
9.0 EUR
Kods: 47441300Kategorija: VITAMĪNI UN MINERĀLVIELASPieejamās garšas*: Bez garšasRažotājs: ICONFIT

ICONFIT D3 vitamīns satur lielu D vitamīna devu (4000 IU). Tas ir viens no svarīgākajiem vitamīniem - tas ietekmē visu mūsu orgānu pareizu darbību. Īpaši svarīgi D vitamīnu lietot rudens-ziemas periodā, taču gados vecākiem cilvēkiem to labāk lietot visu gadu. D3 vitamīns ir nepieciešams, lai uzturētu kaulus, zobus un muskuļus veselus. Tas veicina arī normālu imūnsistēmas darbību. Ražots, izmantojot tikai augstākās kvalitātes augu izcelsmes pullulāna kapsulas.

  • Atbalsta imūnsistēmu un veicina kalcija un fosfora uzsūkšanos.
  • Palīdz muskuļu pareizai darbībai, kā arī palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību.
  • Burciņas darbības laiks 90 dienas. Tikai viena kapsula dienā!

ICONFIT D3 Vitamīns satur lielu D vitamīna devu (4000IU). Tas ir viens no svarīgākajiem vitamīniem - tas parasti ietekmē visu mūsu orgānu pareizu darbību. D vitamīns atbalsta imūnsistēmu, veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos. Palīdz uzturēt kaulus un zobus normālā stāvoklī, kā arī uztur pareizu nervu sistēmas darbību.

Ir daži pārtikas produkti, kas ir bagāti ar D vitamīnu, bet, tos uzņemot, bieži vien tiek iegūti tikai 50% no nepieciešamā daudzuma, tāpēc ieteicams D vitamīnu lietot kā uztura bagātinātāju.

Kad noteikti vajadzētu lietot D vitamīna piedevas?

  • Ja nesaņemat daudz saules gaismas.
  • Ja neuzņemat sabalansētu uzturu.
  • Ar vecumu D vitamīna līmenis organismā sāk samazināties.
  • Lai uzlabotu sportisko sniegumu.

LIETOŠANA: 1 kapsula dienā kopā ar ēdienu ar augstu tauku saturu. Nav piemērots bērniem līdz 11 gadu vecumam. Uzglabāt oriģinālajā iepakojumā istabas temperatūrā, sargāt no mitruma un tiešiem saules stariem.

SASTĀVDAĻAS: Rīsu milti, D3 vitamīns (kolekalciferols), augu izcelsmes pullulāna kapsula. Daudzums: 90 kapsulas. Neto masa 45 g.

UZTURVĒRTĪBA: 1 kapsula % NRV* / % RMV*
D3 vitamīns (kolekalciferols) 100 μg 2000%