ŠEIKERI, DĀVANU KARTES

ICONFIT Šeikeris Lite 800ml
47441300
5.0 EUR
Kods: 47441300Kategorija: ŠEIKERI, DĀVANU KARTESPieejamās garšas*: MelnsRažotājs: ICONFIT

Augstas kvalitātes klasiskais šeikeris ar viegli atveramu vāciņu. Lieliski piemērots jebkura pulverveida maisījuma sajaukšanai ar ūdeni, pienu vai citiem šķidrumiem. ICONFIT Lite šeikera materiāls nesatur BPA vai DEHP vielas!

Pietiekami liels (800 ml), lai izveidotu proteīna kokteiļus, diētiskos kokteiļus vai atjaunošanās dzērienus. Lieliski izskatās sporta zālē vai ceļā. Pieejams glancētā baltā un melnā krāsā.

ICONFIT Lite šeikeris ir lielisks rīks, lai sajauktu un paņemtu līdzi sporta kokteiļus. Aprīkots ar sietu, kas palīdz pulverim izšķīst ievērojami labāk nekā maisot parastā ūdens pudelē.

Šis 800 ml šeikeris ļauj paņemt līdzi vairākas porcijas, un tas ir pietiekami liels, lai tajā ietilpinātu arī citus sporta dzērienus vai ūdeni. Vītņotais vāciņš ļauj viegli uzpildīt pulveri un ūdeni - tas nav iespējams parastā ūdens pudelē. Uz šeikera sāniem ir norādītas ml vienības, un ir viegli redzēt, cik daudz šķidruma tajā ir iepildīts.

Lai nodrošinātu vislabāko pulveru šķīdību, ir pievienots arī siets. Siets palīdz izšķīdināt pulveri īpaši ātri un vienmērīgi.

KĀ IZMANTOT: Izmantojiet šeikeri, lai samaisītu, transportētu un īslaicīgi uzglabātu uztura bagātinātājus. Dozējiet atbilstoši daudzumiem, kas norādīti uz pārtikas produkta vai uztura bagātinātāja iepakojuma.

SASTĀVDAĻAS: BPA nesaturoša plastmasa.