PROTEĪNA PULVERI

ICONFIT DIET Whey sūkalu pulveris Šokolādes 1kg
47441300
27.0 EUR
Kods: 47441300Kategorija: PROTEĪNA PULVERIPieejamās garšas*: ŠokolādesRažotājs: ICONFIT

Diet Whey ir proteīns ar augstu šķiedrvielu saturu, kas rada sāta sajūtu stundām ilgi un satur tikai nelielu daudzumu ogļhidrātu. Ar saldinātāju. Satur augstākās kvalitātes Orafti™ šķiedrvielas, 23 vitamīnu un minerālvielu maisījumu, kā arī taukus dedzinošo zaļās tējas ekstraktu! Augstais Orafti™ šķiedrvielu saturs (gandrīz 8%!) palīdz novērst izsalkumu un uzlabo gremošanas trakta veselību. Augsts olbaltumvielu saturs (vairāk nekā 66%) nodrošina neaizstājamās aminoskābes (tostarp BCAA) muskuļu attīstībai. 23 vitamīnu un minerālvielu maisījums nodrošina visus dienā nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. Zinātniski pierādīts, ka zaļās tējas ekstrakts veicina tauku dedzināšanu. ICONFIT Diet Whey pamatā ir augstākās kvalitātes sūkalu proteīns ar augstu pievienoto vērtību. Diet Whey ir augsta pievienotā vērtība, pateicoties Orafti™ prebiotikas šķiedrvielām, 23 vitamīnu un minerālvielu maisījumam un taukus dedzinošajam zaļās tējas ekstraktam. Mēs iesakām lietot šo produktu kā vērtīgu daļu no konkrētas kaloriju diētas. ICONFIT Diet Whey pilda līdzīgas funkcijas kā maltīšu aizstājēji ar labi sabalansētu formulu, taču Diet Whey ir lielāks olbaltumvielu (vairāk nekā 66%) un mazāks ogļhidrātu saturs. Kam vajadzētu lietot šo produktu? Gan vīriešiem, gan sievietēm svara samazināšanai vai kā vieglu uzkodu pēc treniņa. Gan vīriešiem, gan sievietēm kā daļa no olbaltumvielām bagāta uztura. Sportistiem, kuriem nepieciešami dzērieni ar augstu olbaltumvielu saturu. Cilvēkiem, kuriem nepieciešama alternatīva maltīšu aizstājējiem svara samazināšanai, lai pēc iespējas izvairītos no ogļhidrātiem. LIETOŠANA: Mēs iesakām lietot Diet Whey proteīna kokteiļus (50 g) 1-3 reizes dienā, ja iespējams, tad treniņu laikā vai pēc treniņa. Samaisiet 50 g (2 pilnas mērkarotes) pulvera ar 300 ml ūdens šeikerī vai blenderī. Labi sakratiet, līdz pulveris vienmērīgi izšķīdis, un uzreiz izdzeriet. Ieteicams lietot 1-3 porcijas dienā. Turklāt Jums vajadzētu dzert pietiekami daudz ūdens un ēst vismaz vienu pilnvērtīgu, veselīgu maltīti (600-800 kcal) dienā.

Diet Whey ir proteīns ar augstu šķiedrvielu saturu, kas sātina stundām ilgi un satur tikai nelielu daudzumu ogļhidrātu. Ar saldinātāju. Satur augstākās kvalitātes Orafti™ šķiedrvielas, 23 vitamīnu un minerālvielu maisījumu, kā arī taukus dedzinošo zaļās tējas ekstraktu!

  • Augstais Orafti™ šķiedrvielu saturs (gandrīz 8%!) palīdz novērst izsalkumu un uzlabo gremošanas trakta veselību.
  • Augsts olbaltumvielu saturs (vairāk nekā 66 %) nodrošina neaizstājamās aminoskābes (tostarp BCAA) muskuļu attīstībai.
  • 23 vitamīnu un minerālvielu maisījums nodrošina visus dienā nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas.
  • Zinātniski pierādīts, ka zaļās tējas ekstrakts veicina tauku dedzināšanu.

ICONFIT Diet Whey pamatā ir augstākās kvalitātes sūkalu proteīns ar augstu pievienoto vērtību. Diet Whey ir augsta pievienotā vērtība, pateicoties Orafti™ prebiotikas šķiedrvielām, 23 vitamīnu un minerālvielu maisījumam un taukus dedzinošajam zaļās tējas ekstraktam. Mēs iesakām lietot šo produktu kā vērtīgu daļu no konkrētas kaloriju diētas. ICONFIT Diet Whey pilda līdzīgas funkcijas kā maltīšu aizstājēji ar labi sabalansētu formulu, tomēr Diet Whey ir lielāks olbaltumvielu (vairāk nekā 66%) un mazāks ogļhidrātu saturs.

Kam vajadzētu lietot šo produktu? Gan vīriešiem, gan sievietēm svara samazināšanai vai kā vieglu uzkodu pēc treniņa. Gan vīriešiem, gan sievietēm kā daļa no olbaltumvielām bagāta uztura. Sportistiem, kuriem nepieciešami dzērieni ar augstu olbaltumvielu saturu. Cilvēkiem, kuriem nepieciešama alternatīva maltīšu aizstājējiem svara samazināšanai, lai pēc iespējas izvairītos no ogļhidrātiem.

ICONFIT produkti nesatur nekādus nevajadzīgus mākslīgos stabilizatorus, krāsvielas vai konservantus. Mūsu klienti atgriežas, pateicoties mūsu produktu kvalitātei, tīrībai un lieliskajām garšām.

KĀ LIETOT: Mēs iesakām lietot Diet Whey proteīna kokteiļus (50 g) 1-3 reizes dienā, ja iespējams, tad treniņu laikā vai pēc treniņa. Samaisiet 50 g (2 pilnas mērkarotes) pulvera ar 300 ml ūdens šeikerī vai blenderī. Labi sakratiet, līdz pulveris vienmērīgi izšķīdis, un uzreiz patērējiet. Ieteicams lietot 1-3 porcijas dienā. Turklāt Jums vajadzētu dzert pietiekami daudz ūdens un ēst vismaz vienu parastu, veselīgu maltīti (600-800 kcal) dienā.

SASTĀVDAĻAS: sūkalu olbaltumvielu koncentrāts, Orafti™ prebiotikas šķiedrvielas (inulīns), vitamīnu un minerālvielu maisījums (A vitamīns (retinilacetāts), D vitamīns (holekalciferols), kalcijs, varš, jods, dzelzs, magnijs, mangāns, kālijs, fosfors, selēns, nātrijs, cinks, askorbīnskābe, E vitamīns, niacīns, pantotēnskābe, B6 vitamīns, tiamīns, riboflavīns, B12 vitamīns, folijskābe, biotīns), kakao pulveris (tikai šokolādes garšas), aromatizētājs, psīlija sēnalu pulveris (psyllium ovata), emulgators sojas lecitīns (mazāk nekā 1.5%), zaļās tējas ekstrakts, saldinātājs sukralozes ekstrakts (E955).

Uzturvērtības informācija: Sūkalu diēta Šokolāde / 50 g Šokolāde / 100 g Citas garšas / 50 g Citas garšas / 100 g
Enerģija (kJ/kcal) 755/180 1511/361 764/182 1528/365
Olbaltumvielas (g) 33.1 66.1 33.2 66.4
Ogļhidrāti (g) 4.2 8.3 5.2 10.5
no tiem cukuri (g) 3.6 7.2 3.8 7.7
Tauki (g) 2.4 4.8 2.2 4.5
no tiem piesātinātie (g) 1.4 2.7 1.3 2.7
Sāls (g) 0.07 0.14 0.07 0.14