PROTEĪNA MUŠĻI UN PUTRAS

Quick Protein Oats ICONFIT (Ātri pagatavojama biezputra 1KG)
47441300
12.0 EUR
Kods: 47441300Kategorija: PROTEĪNA MUŠĻI UN PUTRASPieejamās garšas*: ŠokolādesRažotājs: ICONFIT

ICONFIT Quick Protein Oats ir viegli pagatavojama veselīga biezputra – tev jāpievieno tikai karsts ūdens. Sabalansēts uzturvielu saturs, putra satur ~30% olbaltumvielu un dienā nepieciešamo kolagēna daudzumu.  Nav ne grama pievienotā cukura! Lieliski piemērota visai ģimenei. 

  • Veselīga un sabalansēta recepte visai ģimenei. Nepieciešamais olbaltumvielu, šķiedrvielu un kolagēna daudzums. Šeit nav ne grama pievienotā cukura! 

  • Īpaši viegli un ātri pagatavojama. Sajauc bļodā putras maisījumu ar karstu ūdeni, un jau pēc minūtes putra ir gatava baudīšanai. Barojoša un veselīga maltīte mājās vai birojā.

  • Bagātīgs olbaltumvielu (~30%) un šķiedrvielu saturs, kas nodrošina sāta sajūtu ilgāku laiku. 

  • Maisījums satur vairāk nekā 10% viskvalitatīvākā hidrolizētā kolagēna, kas ražots Igaunijā. Apēdot vismaz 100g putras maisījuma, tu apgādāsi savu organismu ar diennaktī nepieciešamo kolagēna daudzumu, kas ir 10g.

Olbaltumvielas

Parasta auzu pārslu biezputra ir iecienīts un sātīgs brokastu ēdiens, taču tā satur pārāk maz olbaltumvielu. Tāpēc uztura programmas un konsultanti iesaka vienmēr pievienot vai papildus uzņemt arī olbaltumvielas. Quick Protein Oats biezputrā nepieciešamais olbaltumvielu daudzums ir jau pievienots (kolagēns, sūkalu olbaltumvielas, kaņepju proteīns). Tas palīdz vienkāršā veidā sabalansēt uzturvielas un nodrošināt veselīgu uzturu.

Šķiedrvielas

Quick Protein Oats biezputrai ir augsts šķiedrvielu saturs. Šķiedrvielas ir mūsu organismam nepieciešamas, tomēr liela daļa no mums neuzņem dienā nepieciešamo daudzumu. Katra 100g porcija satur 6,5g šķiedrvielas.

Kolagēns

Biezputra vairāk nekā 10% apmērā satur arī augstākās kvalitātes hidrolizētā kolagēna, kas ražots Igaunijā. Apēdot dienā vismaz 1 biezputras porciju, organisms tiek apgādāts ar nepieciešamo kolagēna daudzumu, kas ir 10g dienā.

Īpaši vienkārša pagatavošana:

Ieber bļodā 100g biezputras maisījuma (331 kcal, sievietēm) vai 150g biezputras maisījuma (497 kcal, vīriešiem). Aplej ar karstu ūdeni (uz 100g maisījuma 80ml – šokolādes putras gadījumā, 100ml – citu garšu gadījumā), samaisi ar karoti un atstāj uz 1 minūti ievilkties. Ja vēlies, ūdens daudzumu vari palielināt vai samazināt. Kad norādītais laiks pagājis, veselīgā biezputra ir gatava ēšanai. Baudi no rīta mājās vai pusdienās darbavietā.

 

Uzturvielas (ŠOKOLĀDES biezputrā): / 100 g / 150 g
Enerģija (kJ/kcal) 579 1387/331 2080/497
Olbaltumvielas (g) 31,1 46,6
Ogļhidrāti (g) 38,2 57,3
..no kuriem cukuri (g, nesatur pievienotu cukuru) 6,8 10,2
Tauki (g) 4,4 6,6
…no tiem piesātinātie (g) 0,2 0,3
Šķiedrvielas (g) 6,5 9,7

 

SASTĀVDAĻAS: Pilngraudu ātri pagatavojamās auzu pārslasvājpiena pulveris, hidrolizēts kolagēns, kaņepju proteīns, eritritols (dabīgs saldinātājs bez kalorijām), sūkalu olbaltumvielu koncentrāts, kakao pulveris, aromatizētājs, saldinātājs steviolglikozīds (stēvija).