KREATĪNA PRODUKTI

Spēks un izturība - BlueAC creatine
4000
9.0 EUR
Kods: 4000Kategorija: KREATĪNA PRODUKTIPieejamās garšas*: Bez garšasRažotājs: REGNUM MILK

Kreatīns ir viens no efektīvākajiem līdzekļiem, kas var ātri palielināt muskuļu masu un izturību. Taurīna pievienošana atvieglo kreatīna transportēšanu un uzsūkšanos.

Kreatīna piedevai ir četri pamata uzdevumi:

- Palielina IGF-1 (insulīnam līdzīga augšanas faktora) un MGF (mehāniskās augšanas faktora) sekrēciju - anaboliskie hormoni stimulē muskuļu audu augšanu

- Palielina fosfokreatīna daudzumu muskuļos, novilcinot noguruma procesu

- Paātrina ATP sintēzi miera stāvoklī

Kreatīna uzņemšanas efektivitāte: paaugstināts muskuļu spēks, palielināts muskuļu apjoms, paātrināta muskuļu augšanas ātruma palielināšanās, palielināts testosterona līmenis.

Sastāvs: Kreatīna monohidrāts, taurīns, skābuma regulators: citronskābe, aromāts, saldinātājs: sukraloze (tikai produktam ar garšu).

 

Iepakojums 300 g (100 porcijas)

Devas un lietošana:
1 porcija - 3 g izšķīdina 200 ml ūdens vai sulas.
Lietojiet tūlīt pēc sagatavošanas.
Izmantojiet 1 porciju dienā kā papildinājumu savai diētai: tūlīt pēc pamošanās vai pirms / pēc treniņa.

 

Diētisks līdzeklis ar īpašu uzturu fiziski aktīviem cilvēkiem, tostarp sportistiem. Produktu nevar izmantot kā aizstājēju daudzveidīgai maltītei. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Zīdaiņi un grūtnieces nedrīkst lietot šo produktu. Nelietojiet, ja Jums ir alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām. Sargāt no maziem bērniem. Uzglabāt sausā vietā, istabas temperatūrā līdz 25 ° C, cieši noslēgtā traukā. Aizsardzība pret tiešiem saules stariem.

 

Uzturvērtība

     100 g   

    3 g   

Kreatīna monohidrāts

Taurīns

    89g

9,9g

    2,6g

0,29g