KREATĪNA PRODUKTI

ICONFIT Creatine Monohydrate (400g)
47441300
13.9 EUR
Kods: 47441300Kategorija: KREATĪNA PRODUKTIPieejamās garšas*: Bez garšasRažotājs: ICONFIT

ICONFIT Micronized Creatine Monohydrate – tīrs, augstākās kvalitātes kreatīna monohidrāta pulveris no rūpīgi atlasītām izejvielām. Pulveris ir gatavots ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību, tas ir īpaši smalks (mesh 200) un lieliski šķīst. Runa ir par kvalitatīvu un īpaši smalku pulveri, kura daļiņu izmērs ir 2-3 reizes mazāks nekā lielākajai daļai ārzemju zīmolu produktu. Tādējādi mūsu kreatīnam ir arī ievērojami labāka šķīdība!  Šis ir sportistiem domāts uztura bagātinātājs, kas palīdz attīstīt maksimālu spēku, paātrina atgūšanos pēc treniņa un palīdz veidot muskuļu masu.

Kreatīna monohidrāts ir ekonomiski izdevīgākais uztura bagātinātājs, ja mērķis ir attīstīt spēku un muskuļus. Kreatīns ir atrodams arī mūsu ķermenī, un lielākā tā daļa atrodas muskuļos. Papildu kreatīna uzņemšana palīdz paātrināt olbaltumvielu sintēzi un tādējādi veicina muskuļu attīstību.

 

  • Īpaši labi šķīstošs mikronizēts pulveris

  • Kvalitatīvs kreatīns par labāko cenu

  • Iecienīts produkts pastāvīgo klientu vidū

Satur: Mikronizēts kreatīna monohidrāta pulveris. Bez garšas.

Lietošana: Pirmajās 5-7 dienās tiek nodrošināta kreatīna uzkrāšanās organismā, kad dienā uzņemamais kreatīna daudzums veido 1/3 ķermeņa svara gramos (piem., ja svars ir 90kg, tad dienas deva ir 20g-30g).  Šī deva tiek sadalīta porcijās ar maksimālo svaru 10g. Vēlākā periodā dienas deva tiek samazināta uz pusi. Lieto pēc treniņa tukšā dūšā. Kreatīns vislabāk uzsūcas tad, ja tas tiek lietots kopā ar ogļhidrātiem bagātu dzērienu. Sajauc 5g pulvera ar apmēram 300ml dzēriena. Viena mērkarote = 5g (mērkarote atrodama pulvera iepakojumā). Izcelsmes valsts Ķīna, pārbaude veikta Eiropā, fasēts Igaunijā.

Brīdinājums: Nepārsniegt ieteicamos daudzumus un nelietot vienā reizē vairāk kā 10g. Uzglabāt vēsā, sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem. Uzglabāt slēgtā burkā.