ENERĢIJAI UN IZTURĪBAI

Aminoskābes spēkam un izturībai - BETA ALANINE 300G
9000
13.5 EUR
Kods: 9000Kategorija: ENERĢIJAI UN IZTURĪBAIPieejamās garšas*: Konfekšu, Tropu augļuRažotājs: Fire Snake Nutrition

FSN Beta alanīns ir aminoskābes, kuras galvenais uzdevums ir palielināt muskuļu spēku un izturību. Lai iegūtu labākus rezultātus var lietot kopā ar kreatīna produktiem.

Beta Alanīnu lietošana ievērojami paātrina muskuļu atjaunošanos.

Viena porcija 4,8 g

Porciju skaits 62

Iepakojums 300 g

Saturs vienā porcijā

Beta Alanīns 4 g

Sastāvs: Beta alanīns, Flavor, Maltodextryna, skābuma regulētājs (citronskābe), saldinātāji (sukraloze, acesulfāma-K, ciklamāts un nātrija saharīns), krāsviela (betanīns), pretsalipes līdzeklis (silīcija dioksīds).

Deva: 1 porciju (4 g) izšķīdina apmēram 100 ml aukstā ūdens. Lietojiet no rīta tukšā dūšā un / vai 30 minūtes pirms treniņa.

Brīdinājumi un juridiskie paziņojumi:

Diētisks / diētisks līdzeklis ar īpašu uzturu fiziski aktīviem cilvēkiem, tostarp sportistiem. Produktu nevar izmantot kā aizstājēju vai aizstājēju daudzveidīgai diētai. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Produkta partijas numurs un derīguma termiņš: norādīts uz iepakojuma. Nelietot grūtniecības laikā. Nelietojiet, ja Jums ir alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām. Sargāt no maziem bērniem. Uzglabāt sausā vietā, istabas temperatūrā līdz 25 ° C, cieši noslēgtā traukā. Aizsardzība pret tiešiem saules stariem.