ENERĢIJAI UN IZTURĪBAI

Aminoskābe enerģijai - GLUTAMĪNS
3000
13.0 EUR
Kods: 3000Kategorija: ENERĢIJAI UN IZTURĪBAIPieejamās garšas*: Mango, Lulo augļu, Upeņu, Ķiršu-granātābolu, Ābolu, Tropu augļu, Apelsīnu, Ābolu, kivi, ananāsu, Bez garšasRažotājs: REGNUM MILK

Glutamīns sintezējas no aminoskābēm, kas lielā daudzumā atrodas organismā un kuram ir liela nozīme muskuļu masas veidošanā. Taču pie lielām slodzēm, stresa un diētu dēļ, glutamīna līmenis var samazināties. Origin Glutamine preparāta lietošana uzturā ir lielisks veids kā uzturēt sava organisma glutamīna līmeni vajadzīgajā stāvoklī. Origin Glutamine uzlabo olbaltumvielu uzsūkšanos organismā, mazina muskuļu masas noārdīšanos, novērš katabolismu, sniedz papildus enerģiju!

L-glutamīnu bieži vien sauc arī par „smadzeņu aminoskābi”. Tā ir uzturviela, kas nepieciešama smadzeņu darbspējas uzlabošanai un prāta asumam, tas stimulē smadzeņu darbību, uzturot smadzeņu vielmaiņu.
Visiem cilvēkiem, it īpaši pieaugušiem ir šīs dabīgās aminoskābes trūkums. Tā palīdz funkcionēt dažādām organisma sistēmām. Daudzi ārsti uzskata, ka L-glutamīns ir viens no visuniversālākajām aminoskābēm, jo nodrošina visvairāk organisma funkcijas, nekā jebkura cita.
L-glutamīns:
Uzlabo smadzeņu funkcijas, prāta spējas;
Veicina olbaltumvielu sintēzi organismā, uztur muskuļmasu;
Normalizē gremošanas sistēmas darbību;
Nostiprina imūnsistēmu;
Tam ir detoksicējoša iedarbība;
Darbojas kā stresu samazinošs faktors.

L-glutamīns ātrāk nekā citas aminoskābes pārvēršas glikozē, tādējādi palīdz uzturēt normālu cukura līmeni asinīs. Normāls cukura līmenis asinīs ne tika palīdz smadzeņu darbībā, bet arī samazina organisma nepieciešamību saņemt cukuru no citiem avotiem.

L-glutamīns palīdzēs Jums domāt skaidrāk, vieglāk koncentrēties, uzlabos Jūsu atmiņu un noskaņojumu.

L-glutamīns ir pati svarīgākā aminoskābe, kas stimulē olbaltumvielu sintēzi muskuļos, kas it īpaši ir nepieciešams gadiem ejot, kad muskuļaudi zaudē savu tvirtumu. Bez tam, ar gadiem organisms pārstrādā uzturvielas ar mazāku efektivitāti un uzturs pārstāj būs drošs L-glutamīna avots. Tieši tamdēļ vecāka gada gājuma cilvēkiem ir īpaši svarīgi lietot uztura bagātinātājus, kas satur L-glutamīnu.
Pateicoties savām spējām uzturēt un atjaunot muskuļaudus, L-glutamīns ir noderīgs sportistiem muskuļu apjoma palielināšanai. 60% no muskuļos esošajām aminoskābēm ir glutamīns.

L-glutamīns palielina organisma spēju izstrādāt augšanas hormonu. Augšanas hormons veicina tauku vielmaiņu organismā un uztur muskuļu masas palielināšanu.

L-glutamīna nepieciešamība pieaug, palielinot fizisko slodzi. Tas novērš olbaltumvielu sabrukšanu. Ir interesants fakts, ka glutamīns vairākus gadus tika izmantots ātrajā medicīniskajā palīdzībā, pacientiem, kuriem konstatēja pārmērīgu stresa, katabolisma stāvokli. Tādos gadījumos ķermenis atņem muskuļiem glutamīnu, lai varētu veikt daudz svarīgākus dzīvību nodrošinošus procesus. Lai nezaudētu muskuļu masu, pacientiem tika ievadītas augstas glutamīna devas. Savā ziņā, tas ir līdzvērtīgs tam, kas notiek ar kultūristiem, kas pakļauj savus muskuļus pastiprinātai slodzei. Tādējādi arī rodas nepieciešamība uzņemt glutamīnu lielā daudzumā.

Sastāvs: L-glutamīns, skābuma regulators: citronskābe, aromāts, krāsviela: bietes sarkans, beta karotīns, saldinātāji: sukraloze, acesulfāms, nātrija cilamāts, nātrija saharīns

Lietošana: Vienu kausiņu (5grami) izšķīdiniet 200 ml ūdens vai sulas. Lietojiet pēc individuālajām vajadzībām ne vairāk kā divas reizes dienā.

Brīdinājumi: nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Sargāt no maziem bērniem. Uztura bagātinātāju nedrīkst lietot kā daudzveidīgas diētas aizstājēju. Ieteicams sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.Glabāt cieši noslēgtā traukā sausā un tīrā, maziem bērniem nepieejamā vietā, istabas temperatūrā.

Uzturvērtība

     100 g   

    5 g   

L-glutamīns

    92g

    4,6g