ENERĢIJAI UN IZTURĪBAI

ICONFIT Ashwagandha 90kaps.
47441300
13.0 EUR
Kods: 47441300Kategorija: ENERĢIJAI UN IZTURĪBAIPieejamās garšas*: Bez garšasRažotājs: ICONFIT

Šo kapsulu sastāvā ir augstākās kvalitātes ašvagandas ekstrakts - spēcīgs adaptogēns augs, kas pazīstams ar savām daudzajām priekšrocībām. Ashwagandha kapsulas nodrošina holistisku pieeju veselīga prāta un ķermeņa atbalstam.

  • Stresa un trauksmes mazināšanai: Regulāra ashwagandha kapsulu lietošana var palīdzēt mazināt stresu un novērst trauksmes sajūtu.
  • Enerģija un vitalitāte: Ja jūtat nogurumu vai enerģijas trūkumu, ashwagandha var nodrošināt dabisku enerģijas palielināšanos.
  • Kognitīvās funkcijas: Ašvagandu tradicionāli lieto kognitīvo funkciju, atmiņas un koncentrēšanās veicināšanai.
  • Imūnsistēmas atbalsts: Ašvaganda ir pazīstama ar savām imūnmodulējošajām īpašībām.
  • Fiziskā veiktspēja un atveseļošanās: Ašvagandas iedarbība: ir pētīts tās potenciāls uzlabot fizisko veiktspēju, palielināt muskuļu spēku un veicināt fizisko aktivitāšu atjaunošanos.
  • Hormonālais līdzsvars: Ašvaganda var palīdzēt veicināt hormonālo līdzsvaru. Tradicionāli to lieto reproduktīvās veselības, menstruāciju traucējumu un menopauzes simptomu atbalstam.
  • Viens iepakojums pietiek 90 dienām. 1 KAPSULA DIENĀ ar ūdeni.

 

KSM-66 Ashwagandha (Withania somnifera L. Dunal) sakņu ekstrakts ir ļoti koncentrēta un spēcīga Ashwagandha ekstrakta forma. Ekstrakts ir iegūts no ašvagandas auga saknēm, izmantojot patentētu ekstrakcijas procesu, kas nodrošina auga dabisko bioaktīvo savienojumu saglabāšanu. KSM-66 Ashwagandha ir ieguvis atzinību kā viens no visplašāk pētītajiem un klīniski pētītiem Ashwagandha ekstrakta veidiem. Tas ir pētīts, ņemot vērā tā daudzās labvēlīgās īpašības veselībai, tostarp spēju mazināt stresu, veicināt relaksāciju, uzlabot kognitīvās funkcijas, paaugstināt enerģijas līmeni un veicināt vispārējo labsajūtu.
 

Daži klīniskie pētījumi par ašvagandu:

1) 60. dienā ārstēšanas grupā, kurā lietoja augstas koncentrācijas pilna spektra ashvagandas saknes ekstraktu, ievērojami samazinājās visu stresa novērtēšanas skalu rādītāji. 60. dienā tika novērots būtisks stresa novērtēšanas skalu rādītāju samazinājums. Šī pētījuma rezultāti liecina, ka augstas koncentrācijas pilna spektra ašvagandas saknes ekstrakts droši un efektīvi uzlabo indivīda noturību pret stresu un tādējādi uzlabo dzīves kvalitāti.
 

2) Grupā, kas tika ārstēta ar Ašvagandu, ievērojami vairāk palielinājās muskuļu spēks vingrinājumā stieņa spiešana guļus un kāju izstiepšanas vingrinājumā, kā arī ievērojami palielinājās muskuļu izmērs rokās un krūtīs. Salīdzinot ar placebo grupu, ašvagandu saņēmušajiem pētāmajiem arī ievērojami vairāk samazinājās vingrinājumu izraisītie muskuļu bojājumi, par ko liecināja kreatīnkināzes seruma stabilizācija. Ashwagandha ievērojami vairāk paaugstināja testosterona līmeni un ievērojami samazināja ķermeņa tauku procentuālo daudzumu . Šis pētījums liecina, ka ašvagandas piedevas ir saistītas ar ievērojamu muskuļu masas un spēka palielināšanos, un liecina,ka ašvaganda var būt noderīga kopā ar spēka treniņu programmu.

SASTĀVDAĻAS: Vitānijas jeb Ashwagandha (Withania somnifera L. Dunal) saknes pulveris, KSM-66 Vitānijas jeb Ashwagandha (Withania somnifera L. Dunal) saknes
ekstrakts, augu izcelsmes kapsula (pullulāns, no fermentētas maniokas cietes).

DIENAS DEVĀ SATUR / СУТОЧНАЯ ДОЗА 1 kapsula /
капсула
Vitānijas jeb Ashwagandha (Withania somnifera L. Dunal)
saknes pulveris / Порошок корня ашваганды (Withania
somnifera L. Dunal)
375 mg
KSM-66 Vitānijas jeb Ashwagandha (Withania somnifera L.
Dunal) saknes ekstrakts 12:1 / Экстракт корня ашваганды
(Withania somnifera L. Dunal) KSM-66 12:1
125 mg

KĀ LIETOT: 1 KAPSULA DIENĀ , uzdzerot ūdeni! Viena iepakojuma pietiek 90 dienām

BRĪDINĀJUMI: Neizmantot uztura bagātinātāju pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietošanai. Nepārsniegt ieteicamo dienas devu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Bērni, grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti, nedrīkst lietot šo produktu. Lietojot kopā ar medikamentiem, konsultējieties ar ārstu.

GLABĀŠANA: Uzglabāt oriģinālajā iepakojumā, sargāt no mitruma un tiešiem saules stariem, 5-25 °C temperatūrā. 90 augu kapsulas, 500 mg vienā kapsulā, tīrsvars 45 g.