ENERĢIJAI UN IZTURĪBAI

ICONFIT Tribulus (90 kapsulas)
47441300
10.0 EUR
Kods: 47441300Kategorija: ENERĢIJAI UN IZTURĪBAIPieejamās garšas*: Bez garšasRažotājs: ICONFIT

ICONFIT TRIBULUS ir produkts vīriešiem, kas veicina fizisko veiktspēju, testosterona līmeni un libido. Tribulus Terrestris sastāvā ir augsts saponīnu saturs (95%), un tam ir pievienots cinks, kas palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs. Ražots, izmantojot tikai augstākās kvalitātes augu izcelsmes pullulāna kapsulas.

  • Tribulus Terrestris pozitīvi ietekmē libido.
  • Cinks veicina normālu auglību un reprodukciju.
  • Cinks palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs.
  • Burciņas satura pietiek 45 dienām. Lietojiet tikai divas kapsulas dienā!

Tribulus Terrestris ir augs, kas galvenokārt aug Āzijā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos. Šī auga saknes un augļi jau gadsimtiem ilgi tiek izmantoti medicīnā un ir pazīstami ar savām veselību veicinošajām īpašībām. Īpaši tās īpašības, kas veicina vīriešu veselību. Šim augam ir raksturīgs augsts steroīdo saponīnu saturs. ICONFIT Tribulus sastāvā ir ļoti augsts 95% Tribulus Terrestris saponīnu saturs. Produkts paredzēts vīriešiem, kuri rūpējas par savu veselību un labsajūtu, kuru mērķis ir atbalstīt savas fiziskās un seksuālās spējas.

Testosterons ir svarīgākais androgēnais hormons, kas tiek sintezēts no holesterīna galvenokārt dzimumdziedzeros. Testosterona ražošana sāk ievērojami palielināties pubertātes laikā un pēc 35 gadu vecuma sāk samazināties. Testosterons ietekmē spermatoģenēzi, libido, matu augšanu, balss tembru, kaulu un muskuļu masu, to, kā vīrieši uzkrāj ķermeņa taukus, un pat sarkano asins šūnu veidošanos. Testosterona līmenis var ietekmēt arī vīrieša garastāvokli. Cinks palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs un veicina normālu auglību un reprodukciju.
 

Zems testosterona līmenis vīriešiem var izraisīt dažādus simptomus, tostarp:

  • Pastāvīga noguruma sajūta un vāja koncentrēšanās spēja.
  • Ķermeņa apmatojuma izkrišana un mazāka bārdas augšana.
  • Depresijas simptomi.
  • Zems libido.

LIETOŠANA: Pieaugušiem vīriešiem lietot 2 kapsulas dienā, uzdzerot glāzi ūdens. Uztura bagātinātājs.  Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Nepārsniegt ieteicamo dienas devu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt oriģinālajā iepakojumā istabas temperatūrā, sargāt no mitruma un tiešiem saules stariem.

SASTĀVDAĻAS: tribulusa (Tribulus terrestris) augļu sausais ekstrakts 20:1, rīsu milti, cinks (cinka bisglicināts), augu izcelsmes pullulāna kapsula. Daudzums: 90 kapsulas

UZTURDEVA: 2 kapsulas %NRV*
Tribulus (Tribulus terrestris) augļu ekstrakts 20:1 500 mg -
Cinks (cinka bisklicināts) 5,6 mg 56%