AMINOSKĀBES

ICONFIT Beta-Alanīns (300 g)
47441300
13.5 EUR
Kods: 47441300Kategorija: AMINOSKĀBESPieejamās garšas*: Bez garšasRažotājs: ICONFIT

ICONFIT Beta-alanīns ir aminoskābe, kas palīdz organismam ražot karnozīnu, uzlabojot muskuļu izturību augstas intensitātes treniņu laikā.

  • 100% tīra aminoskābe beta-alanīna kristāliska pulvera veidā.
  • Palīdz organismam ražot karnozīnu, kas attīsta spēku un izturību.
  • Lietojiet 1-2 nelielas mērkarotes dienā, samaisot ar dzērienu vai ēdienu.
  • ICONFIT Beta-Alanīns ir aminoskābe, kas tiek sintezēta aknās, bet var tikt uzņemta arī caur uzturu, ar dzīvnieku izcelsmes pārtikas produktiem, piemēram, liellopu gaļu un vistas gaļu. Pēc uzņemšanas beta-alanīns savienojas ar histidīnu skeleta muskuļos un citos orgānos, veidojot karnozīnu. Beta-alanīns veicina karnozīna sintēzi organismā, kas palīdz novērst skābuma palielināšanos muskuļos fiziskās slodzes laikā un tādējādi samazina muskuļu nogurumu. Lietojot Beta-alanīnu Jūs varat sasniegt maksimālus treniņa rezultātus un augstākus spēka un izturības mērķus. Ir pierādīts, ka beta-alanīns uzlabo muskuļu izturību augstas intensitātes treniņu laikā, kas ilgst 1-10 minūtes.

    KĀ TAS DARBOJAS?
    Beta alanīns palīdz organismam ražot karnozīnu, kas darbojas kā buferis dabiskajai pienskābei muskuļos. Palielinoties karnozīna daudzumam muskuļos, palielinās muskuļu spēja uzturēt normālu PH (skābuma) līmeni. Veicot smagu treniņu, tam ir vēl svarīgāka loma muskuļu izturības un spēka veidošanā.
    Jums varētu rasties jautājums, kāpēc tad beta-alanīna vietā nelietot tīru karnozīnu? Pētījumi liecina, ka iekšķīga karnozīna uzņemšana nedod absolūti nekādu labumu un tas ir jāražo pašam organismam, taču beta-alanīns palīdz to darīt.

LIETOŠANA: 1-2 ēdamkarotes dienā (kopā 1800 mg). Ik pēc 2-3 mēnešiem veiciet 2-3 nedēļu pārtraukumu. Nepārsniedziet ieteicamo devu.

SASTĀVDAĻAS: Beta alanīns.