PROTEĪNA PULVERI

ECCONO
7000
34.55 EUR
Kods: 7000Kategorija: PROTEĪNA PULVERIPieejamās garšas*: Cepumu, Banānu, Šokolādes, Zemeņu, Vaniļas, Kapučino, Melleņu, ĶiršuRažotājs: ECCONO

Eccono 100% sūkalu koncentrāts, kas satur augstākās kvalitātes sūkalu olbaltumvielu koncentrātu (WPC), kam raksturīgs īss absorbācijas laiks.

Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts satur virkni būtisku aminoskābju, kā arī sūkalu frakcijas, kas ietekmē muskuļu masas pieaugumu. Anti-katabolisko efektu nodrošina augsts BCAA komplekso aminoskābju saturs.

Sūkalu olbaltumviela ir produkts, kas paredzēts izturības un ātruma spēka disciplīnām, kā arī cilvēkiem, kuriem ir aktīvs dzīvesveids.

100% sūkalas Eccono ir optimāla izvēle stabilai aminoskābju un citu uzturvielu piegādei audiem neatkarīgi no diennakts laika. Izmantojot šo produktu atbilstoša trenniņa un diētas programmas laikā, palielināsies muskuļu masa.

Eccono 100% sūkalu koncentrāts nesatur augu olbaltumvielas (glutēna peptīdu, sojas olbaltumvielas uc), un vienīgais produktā izmantotais olbaltumvielu avots ir sūkalu olbaltumvielu koncentrāts.

Iepakojumā 2000g

DEVAS: 1 produkta daļu (1 kausiņu 33 g) sajauc ar apmēram 250 ml ūdens vai vājpiena. Lietot 1-3 porcijas dienā kā papildinājumu sabalansētam uzturam.

Vislabākais laiks ēst šāda veida proteīnu bagātinātājus ir periods tūlīt pēc treniņa un dienas laikā starp ēdienreizēm vai treizē ar visvairāk olbaltumvielu sabalansētu ēdienu un / vai pēc pamošanās, lai ātrāk nodrošinātu ķermeni aminoskābēm.

Uzturvērtība

100 g

Porcija 33 g

Enerģētiskā vērtība:

1699 kJ/405 kcal

561 kJ/134 kcal

Olbaltumvielas:

73 g

24 g

Ogļhidrāti:

12,17g

4,02 g

Tauki:

7,05 g

2,33 g

Brīdinājums

Diētisks līdzeklis fiziski aktīviem cilvēkiem, tostarp sportistiem. Produktu nevar izmantot kā aizstājēju sabalansētam uzturam. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Zīdaiņi un grūtnieces nedrīkst lietot šo produktu. Nelietojiet, ja Jums ir alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām. Sargāt no maziem bērniem. Uzglabāt sausā vietā, istabas temperatūrā līdz 25 ° C, cieši noslēgtā traukā. Aizsardzība pret tiešiem saules stariem. Neto svars: norādīts uz iepakojuma